В небі живе дуже
багато чарівних створінь. Сонечко прокидається і розплющує очі. В цей час його
промінчики стукають у віконце і ти розплющуєш свої очі. Сонечко дуже любить
маленьких діток. Воно дивиться на тебе і посміхається. Ти граєшся, а воно
посміхається тобі. Ти дивишся мультики, снідаєш смачною кашкою, катаєшся на гойдалці,
бігаєш за гулями, читаєш книжечку, а сонечко дивиться і посміхається. Навіть,
коли вдень ти засинаєш, сонечко спостерігає за тобою і оберігає твій сон.
Іноді
сонечко дзвонить своїм друзям, далеким галактикам і планеткам. Тоді його
затуляють хмарки. Але хмарки прозорі і сонечко все одно може дивитись на тебе і
радіти тому, який ти хороший хлопчик чи дівчинка. Та ввечері сонечко
втомлюється і засинає. Ти засинаєш разом з ним.
Та на небі з'являються зірочки.
Вони маленькі. Але їх дуже багато. Вони такі блискучі і малесенькі, як ти. Вони
дуже далеко, але обожнюють дивитись на сплячих діток і оберігати їх сон.
Зірочки дують космічний пил. Він долітає до тебе і ти бачиш прекрасні сни. Якщо
подивитись під подушку, то можна побачити частинку того пилу.
Братик сонечка –
місяць. Він дуже зайнятий. Але теж інколи хоче подивитись на те, як поводяться
маленькі дітки, як вони сплять, як грають. Тому місяць ти можеш побачити і
вдень, і вночі, але не завжди, а коли в нього немає важливих справ.
Небесні мешканці люблять тебе і обожнюють, коли ти піднімаєш вгору свої оченятка і посміхаєшся їх світлу.
Немає коментарів:
Дописати коментар