Часто я зіштовхувалась з такою проблемою-моя дитинка засинає, а я хочу розповісти їй казку. Попсові казки про колобка і курочку рябу були почуті по десятому колу, читати казку з книжки не можу,бо зі світлом дитинка не засне, ще й книжку почне закривати(або гризти). То ж на допомогу приходила, і приходить до нині, моя фантазія. Тепер своїми казками ( трохи дивними) я вирішила поділитись разом із тобою:)
пʼятниця, 29 березня 2013 р.
Іграшкові розмови
А чи знаєш ти, що коли засинаєш, то всі іграшки в твоїй кімнаті прокидаються? Вони відчувають, що ти повністю поринув у свій сон і розплющують свої очі, бігають, розмовляють, граються. Але найцікавіше - це теми іграшкових розмов. В кожного хлопчика і дівчинки іграшки особливі, вони як ніхто інший знають свого господаря
- Сьогодні він грався мною так довго! Возив з одного кінця кімнати до іншого! - розповідала якось машинка одного хорошого хлопчика. - Як приємно, коли мною граються. Не люблю стояти на місці без діла. Він буде видатним автомобілістом!
- І нам сьогодні пощастило! Він обережно будував нами будинки. Великі замки і маленькі хатинки. Та він буде архітектором! - розповідали у відповідь кубіки.
- А скільки він читав! - з захопленням згадувала книжка,- він так обережно і ніжно гортав мої сторінки, називав звірят, яких бачив, рахував цифри, називав букви. Який розумний хлопчик! Він однозначно буде вченим!
А ось іграшки сусідської дівчинки вели зовсім інші розмови.
- Сьогодні вона відірвала мені голову. Жбурнула її у вікно і я весь день дивилась на бродячих собак і котів. - сумно розповідала гарна лялька. - Добре, що мама знайшла мене за вікном і повернула додому. Ким же виросте ця дівчинка?
- Мрію я, щоб мене викинули і не знайшли! - ледве не плакала Азбука. - Вона ж не читає мене, а лише рве сторінки. А інші книжки взагалі місяцями лежать на поличці і припадають пилом. Шкода, що мене колись подарували саме цій дівчині.
Не забувай приділяти увагу своїм іграшкам, адже вони дуже сумують за тобою і їм дуже подобається, коли ти в них граєш. Іграшки все бачать. Вони знають, коли ти не з'їв кашу, а викинув, чують, коли ти тихо ображаєш молодшого братика або маму, їх не можна обманути. Але я впевнена, ти так не поводишся, адже ти хороша діточка, правда?
Залишайся чемною дитинкою завжди!
:)
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар